AnasayfaSponsorlar

Tesettür giyim de yeni pardesü modelleri

anasayfa
anasayfa
anasayfa

İslam kadını korumak ve güzelliğini gizlemesi amacıyla kendilerini yabacı erkeklerden koruması istemiştir.Bu açıdan kadınların dışarı çıkarken dış kıyafetlerini giymelerini istemiştir.Konuyla ilgili ayeti kerimeye bakalım: Ahzab Suresi’nin 59. ayeti”…hanımlarına, kızlarına ve müminlerin hanımlarına söyle, evlerinden çıktıklarında dış örtülerini üzerilerine alsınlar” evet ayeti kerimden de anlaşılacağı üzere bayanların tesettüre dikkat etmelerin i ve dışarı çıkarken dış kıyafetlerini giymelerini istemiştir.

Ahzap suresi 59. ayeti kendine ilke edinen ve tesettür giyime önem veren bayanlar dışarı çıkarken tesettüre uygun olan pardesü modellerini giyerek dışarı çıkmışlardır. Tesettür firmaları da bu aşamadan sonra yeni pardesü modellerini piyasaya çıkartarak hem islam’ın tesettüre uygun vücut hatlarını belli etmeyen hemde şık,zarif,hafif ve kullanışlı yeni tesettür giyim modellerini bayanların beğenisine sundular.

Tesettür firmaları da bayanların tesettür konusunda hassasiyetlerini bildikleri için pardesü modellerinde sadeliği, vücut hatlarını belli etmemeyi ve bunun yanında rahatlığı ilke alarak yeni modeller ürettiler. Tesettür firmalarının giyim modellerini http://yenipardesumodelleri.com/blog/category/tesettur-modelleri-tesettur-giyim adresinden takip edebilirsiniz

görüldüğü gibi tesettür firmaları yeni modellerle bayanların bir numaralı gözdesi diyebiliriz. Tesettür firmalarının yeni sezonda kampanyalarını, yeni koleksiyonlarını ve yeni tesettür giyim modellerini yenipardesumodelleri.comsitesinden takip edebilirsiniz.

Konunun devamı olarak
Kibarlı Panax Resmi Sitesi Nedir?
makalemizi okumanızı öneriyoruz.

Hamilelik Hesaplama

En son adetinizin başladığı tarihi giriniz.
Gün:
Ay:Yıl:
-

hafta ve günlük hamilesiniz

Tahmini doğum tarihiniz:


Hamilelik toplam 280 gün, yani 40 haftadır.

Çok Okunanlar..

Facebook

Site İçeriğini İzinsiz Kullananlar Hakkında Hukuki İşlem Başlatılacaktır.
SOSYAL AĞLARDA BİZ:
Çikolata ile mutluluğu tüm sevdiklerinize göndermek artık çok kolay! Yapmanız gereken Chicolatte'nin bir çok çikolata çeşidi barındığı sitesini ziyaret etmeniz. Bebek çikolatası dahi gönderebilirsiniz! Çikolata gönder dedikten sonra tüm yapılmasını gerekeni Chicolatte'ye bırakmanız! En leziz lezzetler en hızlı şekilde sevdiklerinizin kapısında.
DMCA.com    
Kapat