rus takvimi

Anasayfa › Sponsorlar ›

Tesettür giyim de yeni pardesü modelleri

İslam kadını korumak ve güzelliğini gizlemesi amacıyla kendilerini yabacı erkeklerden koruması istemiştir.Bu açıdan kadınların dışarı çıkarken dış kıyafetlerini giymelerini istemiştir.Konuyla ilgili ayeti kerimeye bakalım: Ahzab Suresi’nin 59. ayeti”…hanımlarına, kızlarına ve müminlerin hanımlarına söyle, evlerinden çıktıklarında dış örtülerini üzerilerine alsınlar” evet ayeti kerimden de anlaşılacağı üzere bayanların tesettüre dikkat etmelerin i ve dışarı çıkarken dış kıyafetlerini giymelerini istemiştir.

Ahzap suresi 59. ayeti kendine ilke edinen ve tesettür giyime önem veren bayanlar dışarı çıkarken tesettüre uygun olan pardesü modellerini giyerek dışarı çıkmışlardır. Tesettür firmaları da bu aşamadan sonra yeni pardesü modellerini piyasaya çıkartarak hem islam’ın tesettüre uygun vücut hatlarını belli etmeyen hemde şık,zarif,hafif ve kullanışlı yeni tesettür giyim modellerini bayanların beğenisine sundular.

Tesettür firmaları da bayanların tesettür konusunda hassasiyetlerini bildikleri için pardesü modellerinde sadeliği, vücut hatlarını belli etmemeyi ve bunun yanında rahatlığı ilke alarak yeni modeller ürettiler. Tesettür firmalarının giyim modellerini http://pardesutesetturgiyim.com/ adresinden takip edebilirsiniz

görüldüğü gibi tesettür firmaları yeni modellerle bayanların bir numaralı gözdesi diyebiliriz. Tesettür firmalarının yeni sezonda kampanyalarını, yeni koleksiyonlarını ve yeni tesettür giyim modellerini http://pardesutesetturgiyim.com/sitesinden takip edebilirsiniz.

hamilelik-default

Yorum Yaz

Mail'iniz sitede paylaşılmayacaktır.

Site İçeriğini İzinsiz Kullananlar Hakkında Hukuki  İşlem Başlatılacaktır.
SOSYAL AĞLARDA BİZ: