rus takvimi

Anasayfa › Kadın Hastalıkları ›

Ankara’da En İyi Kadın Doğum Uzmanı

Evlilik dışı ya da evlilik içerisinde gerçekleşen ve istenmeyen gebeliği sonlandırmak için kürtaj en etkili ve kesin çözümdür.

Kürtaj yapımı sağlık açısından sizlere hiçbir şekilde zarar vermeyecek yöntemler ile yapılmaktadır. Gebelik haftasına göre de kullanılacak olan aletler ve cihazlar da değişmektedir.

Bu işlemi kliniklerde ve hastanelerde de gerçekleştirebilirsiniz.

Fakat hastanelerde gerçekleşen evlilik dışı kürtaj işlemi kayıtlara geçmektedir.

Hiçbir şekilde kayda geçmesini istemiyorsanız sizler de klinikleri tercih etmelisiniz.

Bunun için de artık daha fazla sağlıklı ve güvenilir bir klinik aramanıza gerek yoktur.

Anne olmaya ya da çocuk sahibi olmaya henüz hazır değilseniz sizler de kısa bir araştırma yaparak bilgi sahibi olduktan sonra kürtaj işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sosyal yaşantınızda sorun olacak gebeliklerin önüne geçmeniz için sizlerin de kürtaj yapması en doğru ve en sağlıklı yöntem olacaktır.

Sadece istenmeyen gebelik sonucu oluşan kürtaj değil aynı zamanda da tutunamayan ölen bebekler için de kürtaj yöntemi tercih edilmektedir.

Kürtaj yönteminin dışında bazen tutunamayan ölen bebekler için düşürücü haplar kullanılmaktadır.

Fakat bebeğin haftalık durumu fazla ve kapladığı alan kadar büyüklüğü de varsa kürtaj daha etkili bir yöntem olarak bilinmektedir.

Eğer kürtaj yaptıracak ve gebeliğini sonlandıracak olan kişi bekâr ise 18 yaş sınırı vardır.

18 yaşından küçük olup ve hamileliğini sonlandırmak isteyenlerin ailesinden belgeli ve imzalı bir izin alınması gerekmektedir.

Kürtaj operasyonunda bizler de devletin koyduğu bu kural ve kanunlara uymaktayız. Haftalara göre belirlenen fiyatlandırmaya göre de hareket edilmektedir.

Bazı sonlandırılması istenilen gebeliklerin haftalıklarına göre de anestezi yöntemi uygulanmaktadır.

Artık sizler de sağlıklı bir şekilde kliniğimizde geçireceğiniz bu operasyon sonrasında günlük hayatınızdaki yaşantınıza devam edebileceksiniz.

Aynı zamanda da verilen ilaçları düzenli kullandığınız sürece eski sağlığınıza da kavuşacaksınızdır.

Ankara ilinde en iyi kadın doğum uzmanlarını öğrenmek ve iletişime geçmek için https://www.esracabukcomert.com adresini inceleyebilir, hekimimizden sorularına cevap alabilirsiniz.

Yorum Yaz

Mail'iniz sitede paylaşılmayacaktır.

Site İçeriğini İzinsiz Kullananlar Hakkında Hukuki  İşlem Başlatılacaktır.
SOSYAL AĞLARDA BİZ: