rus takvimi

Okuyunuz

Anasayfa ›

Kadınlar Bayanlar Kızlar Nasıl Mast. Yapar Teknikleri

Kadınların cinsel bölgelerinin duyarlılığı erkeklerinkinden daha fazladır. Bu nedenle girişteki ilk iki santimi duyarlı olup, geri kalan bölümünün duyarsız olması, çok kadında bayan (kadın) organı tahrik olma güçlüğü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Her kadın, Kli-to-ris dediğimiz, küçük dudakların üst birleşim köşesinde, deri altında ele gelen ufak oluşumdan zevklenir. Kadınların neredeyse % 70 i mas-tür-bas-yon yapar.

Kadınlarda mas-tür-bas-yonun 20 li yaşlarda başladığı en çok gözlenen durumdur.

mas-tür-bas-yon kadının bedenine olan güvenini arttırır. mas-tür-bas-yon ile kadın vücudunu tanır ve nelerden tat aldığını tanımlayabilme şansını yakalar.

Kadınlarda mas-tür-bas-yon fiziki olmanın dışında düşünce gücü ile gerçekleşir. Düşünce gücü ile kadın mas-tür-bas-yon yapıp zevke ulaşır.

mas-tür-bas-yon yapan kadınlarda bayan (kadın) organı boşluk hissedilir ve bunu gidermek için ya düşünceye ya da fiziksel güce ihtiyaç duyarlar.

Daha önce ilişkiye girmiş kadınlar bunu çok hissederler ama hiç ilişkiye girmemiş kadınlar bunu neredeyse hiç hissetmezler ve bu yüzden sadece kasık bölgesinde sıcaklık ve zevk noktalarına dokunulması yoluna başvururlar.

Kadınlar bayan (kadın) organılarını doldurmak ve mas-tür-bas-yon yapabilmek için parmak yada bazı cinsellik aletlerine başvururlar ve doyumlarını yaşamaya çalışırlar. Bazı bayanlar ise sadece sürtünme yolu ile mas-tür-bas-yon yapmak isterler ve elleriyle vücutlarını ovma gereği duyarlar.

Bazı kadınlar ise duş esnasında mas-tür-bas-yon yaparlar bunu sürtünme ve kendilerine dokunma yoluyla yaparlar hem bu mas-tür-bas-yon türü bekaret zarına da zarar vermez.

Kızlar mas-tür-bas-yonu Kli-to-rislerine dokunmalar biçiminin dışında yastık ya da yorgan gibi metaryalleri bacaklarını arasına alarak Kli-to-ris dokunarakde bunu yapabilirler.

Erkeklerde ki mas-tür-bas-yona göre bayanların yaptığı mas-tür-bas-yon ya da uyarılmaları başkalarından öğrenmelerine gerek yoktur.

Çok küçük yaşlarda bayanlar bunu kendileri keşfederler. Külotlarının ya da kıyafetlerinin o bölgeye sürtmesi bile bayanlarda uyarılmaya neden olur.

Facebook

Site İçeriğini İzinsiz Kullananlar Hakkında Hukuki  İşlem Başlatılacaktır.
SOSYAL AĞLARDA BİZ: