rus takvimi

Okuyunuz

Anasayfa ›

Yasal Uyarı

Hamilelikte.Com ADRESİNDE YER ALAN İNTERNET SİTESİNİ ZİYARET EDEREK/KULLANARAK AŞAĞIDAKİ KOŞULLARIN TAMAMINI OKUDUĞUNUZU VE KAYITSIZ ŞARTSIZ OLARAK KABUL ETTİĞİNİZİ AÇIKÇA BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

Hamilelikte.Com’da yer alan yazıların tamamı, bilgi edinmek isteyen anne adayları, baba adayları ve tüm ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu sitedeki tüm bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak anne adaylarına tavsiye niteliğindedir.

Yazılar, sadece yazarların fikirlerini, bilgilerini, deneyim ve tecrübelerini ziyaretçilerine aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından geçerli ve doğru bulunmayabilir bu kullanıcı görüşüdür.

Sitemizdeki bilgilerin uygulanması sonucu doğan ahlaki, hukuki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Doğabilecek hiç bir sorundan ve aksilikten Hamilelikte.com ve yazarları sorumlu kılınamaz.

Sitede yer alan yazıların ve diğer içeriklerin kopyalanması ve alıntı yapılması, izinsiz kaynak gösterilerek dahi başka bir yerde kullanılması kesinlikle yasaktır. İzinsiz kullananlar hakkında Hukuki İşlem başlatılacaktır.

Facebook

Site İçeriğini İzinsiz Kullananlar Hakkında Hukuki  İşlem Başlatılacaktır.
SOSYAL AĞLARDA BİZ: