user

Hakkımızda

Hamilelikte.com Hakkımızda

Hamile Titizliğinde Bir Site

Başlığımızı böyle yazmamızın sebebi, hem tanıtacağımız sitenin içeriğiyle uyumlu olmasını sağlamak hem de ne kadar büyük ve hassas bir ekiple oluşturulduğunu sizlere göstermektir.

Bütün canlılar hayatı 3 basamakta yaşarlar; doğum, yaşama ve ölüm.

Bu üçünün arasından ilki olan doğum anne-bebek arasında geçerken diğer iki basamak yalnız başına geçirilir.

Hamileliği ilk kez tecrübe edecek kadınlarımız başta olmak üzere, hemen hemen herkese hitap edecek bilgilerin bulunduğu bir internet sitesi artık hizmette. www.hamilelikte.com.

İnternette hamileyken yapılması, dikkat edilmesi gereken bilgilere ulaşabileceğiniz bir çok site vardır, ancak bunların hepsi birbirine benzer hatta aynı konuları ele almaktadır.

www.hamilelikte.com ise tüm bunlardan farklı bir sitedir. Siteyi farklı kılan en önemli özelliği ise içeriğinin tamamen özgün ve söz konusu kitleye hitap edebilecek derecede olmasıdır.

Hamilelikte beslenme, hamilelik hesaplama, spor, bebek eğitimi hatta hamilelik süresince dikkat etmeniz gereken cinsel konular bile birer birer hamile titizliğinde yazılmış yazılardır.

Yazımızın başlığını da bu yüzden “Hamile Titizliğinde Bir Site” koyduk ki bu yazı hem söz konusu sitenin içeriğini hem de kalitesini anlaşılır hale getirebilelim.  Eğer hamilelik ile ilgili en doğru ve özgün bilgilere ulaşmak istiyorsanız bu site tam size ve bebeğinize göre diyebiliriz.

Sağlıklı, huzurlu ve neşe dolu bir hayat yaşamanız dileğiyle..

(GİZLİLİK POLİTİKASI İÇİN TIKLAYIN)

(AYDINLATMA METNİ İÇİN TIKLAYIN)

(KVKK METNİ İÇİN TIKLAYIN)

(ÜYELİK SÖZLEŞMESİ İÇİN TIKLAYIN)

İLETİŞİM İÇİN : info@hamilelikte.com

Önemli Not : Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Herhangi bir hastalığa tanı koymak veya tedavisini planlamak amacıyla kullanılamaz. Bunu; sizin için en doğru şekliyle, ancak sizi muayene eden doktorunuz yapabilir.

  • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.