rus takvimi

Okuyunuz

Anasayfa ›

Hakkımızda

Hamile Titizliğinde Bir Site

Başlığımızı böyle yazmamızın sebebi, hem tanıtacağımız sitenin içeriğiyle uyumlu olmasını sağlamak hem de ne kadar büyük ve hassas bir ekiple oluşturulduğunu sizlere göstermektir.

Bütün canlılar hayatı 3 basamakta yaşarlar; doğum, yaşama ve ölüm.

Bu üçünün arasından ilki olan doğum anne-bebek arasında geçerken diğer iki basamak yalnız başına geçirilir.

Hamileliği ilk kez tecrübe edecek bayanlar başta olmak üzere, hemen hemen her bayana hitap edecek bilgilerin bulunduğu bir internet sitesi artık hizmette. www.hamilelikte.com.

İnternette hamileyken yapılması, dikkat edilmesi gereken bilgilere ulaşabileceğiniz bir çok site vardır, ancak bunların hepsi birbirine benzer hatta aynı konuları ele almaktadır.

www.hamilelikte.com ise tüm bunlardan farklı bir sitedir. Siteyi farklı kılan en önemli özelliği ise içeriğinin tamamen özgün ve söz konusu kitleye hitap edebilecek derecede olmasıdır.

Hamilelikte beslenme, hamilelik hesaplama, spor, bebek eğitimi hatta hamilelik süresince dikkat etmeniz gereken cinsel konular bile birer birer hamile titizliğinde yazılmış yazılardır.

Yazımızın başlığını da bu yüzden “Hamile Titizliğinde Bir Site” koyduk ki bu yazı hem söz konusu sitenin içeriğini hem de kalitesini anlaşılır hale getirebilelim.  Eğer hamilelik ile ilgili en doğru ve özgün bilgilere ulaşmak istiyorsanız bu site tam size ve bebeğinize göre diyebiliriz.

Sağlıklı, huzurlu ve neşe dolu bir hayat yaşamanız dileğiyle

 

Önemli Not : Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Herhangi bir hastalığa tanı koymak veya tedavisini planlamak amacıyla kullanılamaz. Bunu; sizin için en doğru şekliyle, ancak sizi muayene eden doktorunuz yapabilir.

Gebelik Hesaplama

En son adetinizin başladığı tarihi giriniz.
Gün:
Ay:Yıl:
-

hafta ve günlük hamilesiniz

Tahmini doğum tarihiniz:


Hamilelik 280 gün, yani 40 haftadır.

Facebook

Site İçeriğini İzinsiz Kullananlar Hakkında Hukuki  İşlem Başlatılacaktır.

film izle

SOSYAL AĞLARDA BİZ: