rus takvimi

Anasayfa › Hamilelik ›

Hamile Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

2018 Hamile Kadın Kıyafetleri bu sezon oldukça hareketli olacak. 2018 sezonunda hamile kadınların giyecekleri modeller, onları çok daha tarz yapacak. Kadın kıyafetlerine ışık tutan en muhteşem şey, kadınların o zor dönemlerinde onları rahatlatmak.

Kadınların belirli dönemlerin de karın bölgeleri şişmeye başlar. Kıyafetler de tek parça olarak, biraz Abiye olarak ve biraz da daha bol olan kıyafet kumaşlarıyla beraber Hamile giyimi daha güzel bir duruma geliyor. 2016 Yılında çok önemli markaların seçimlerinden doğan kıyafetler var.

Ama ilk olarak Abiye tarzı, diz üzerinde duran Kıyafetler çok moda. Bu modeller sayesinde hamile kadınlar daha rahat ve kombin olarak da çok zengin seçimler yapacaklar. 2018 Hamile kadın Kıyafetlerinde, karın bölgesinin özellikle geniş ve daha rahat dikildiğini görmekteyiz.

Buda elbette daha farklı bir rahatlık ve renk olarak da kadınların seçimlerini süsleyen modellerden oluşuyor. Ayrıca “ Yüksek Bel Pantolonlarda” çok iyi kendini ortaya koyuyor. Karın bölgesinde genişleyen ve yükselen Pantolon Kumaşı sayesinde, artık kadınlar bebeklerini daha sağlıklı taşıyacak.

2018 Hamile Kadın Kıyafetleri diğer sezonlara göre çok daha değişik ve daha rahat modellerden oluşuyor. Buda bayanların seçimlerini kolaylaştırdığı gibi, sevdikleri markaların modellerini de seçebilirler. LC, DE FACTO gibi markaların Hamile kadınlarına yönelik olan süper Hamile kıyafetleri var.

Kadınların Hamile kıyafetlerine yönelik olarak seçim tercihleri çok sıkıdır. Bu nedenle de markalar daha rahat olması bakımından, renklerin ve kumaşların en rahatını seçtiler. 2018 Yılında gerek rahatlık ve gerekse kumaşların kadınların üzerinde sağlayacağı kombi harika olacak.

Bir önceki yazımız olan Doğru Bilgiye Ulaşmanın En Hızlı Yolu: Kadin8 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum Yaz

Mail'iniz sitede paylaşılmayacaktır.

Gebelik Hesaplama

En son adetinizin başladığı tarihi giriniz.
Gün:
Ay:Yıl:
-

hafta ve günlük hamilesiniz

Tahmini doğum tarihiniz:


Hamilelik 280 gün, yani 40 haftadır.

Facebook

Site İçeriğini İzinsiz Kullananlar Hakkında Hukuki  İşlem Başlatılacaktır.
Bu sitede yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amacı taşımaktadır. Herhangi bir hastalığa tanı koymak veya tedavisini planlamak amacıyla kullanılamaz. Bunu; sizin için en doğru şekliyle, ancak sizi muayene eden doktorunuz yapabilir.
SOSYAL AĞLARDA BİZ: