user
Yüz Germe Nişantaşı Nasıldır

Sıradaki içerik:

Yüz Germe Nişantaşı Nasıldır

e
sv

Accent Prime

7284 okunma — 03 Ağustos 2018 18:04
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Accent Prime Nedir?

Kişiler genç yaşlarda fit görünmek ister. Fakat, kişilerin yaşı ilerledikçe göbek, kalça ve bacak bölgeleri başta olarak vücut tamamıyla yağlanmaya başlar. Böylelikle vücut elastikiyetini kaybetmeye başlar. Kişiler böyle zamanlarla karşılaştığı zaman eski vücut görünümüne sahip olması için accent prime uygulamasından faydalanılabilir.

Uygulama, kişilerin ciltlerine göre otomatik olarak ayarlanır. Derinlik kontrolü ile kişilere özel tedavi imkanı sunar. Yönlendirilen ultrasonik ses dalgalarıyla yağ fazlalıklarını etkili ve hızlı bir şekilde parçalar. Bu işlem ile 4 seansta ince kıvrımlara sahip olmak mümkündür.

Kişilerin cilt durumlarına ve yaşadıkları sorunlara göre 4 ila 6 seans arasında uygulama yapılır. Kişilerin yaşıyla beraber vücut şeklinin değişmesinden, sarkma, yağlanma vb. etkenlerden, cildin donuk ve cansız bir görüntüye sebep olmasından şikayet etmekte olan kişilere accent prime diğer bir adıyla prime incelme tedavisi uygulanır. Bu işlemde deri altına enerji verilip, optimum sonuçlar elde etmek mümkün olur.

Uygulama oldukça konforlu ve kolay bir tedavi olanağı sunar. Kullanılan ısının kademeli olarak artması ve vakum ile uygulama hem rahat geçer hem de işlem sonrasında ciltte bir yara izi oluşmamaktadır. Ayrıca, kişiler bu uygulamadan sonra sosyal hayatına hemen geri döner. Uygulama yapılan bölgede hafif bir kızarma görülebilir. Uygulanan tedaviden birkaç saat sonra kızarıklar kendiliğinden geçer.

Accent Prime Hangi Bölgelere Uygulanır?

Accent prime vücut sıkılaştırmalarında en etkili olan uygulamalardan biri haline gelmiştir. Aynı zamanda vücutta belli bölgelere uygulanabilmektedir. Uygulama yapılan bölgeler, kol bacak bölgeleri, omuz bölgeleri, yüz ve mide karın bölgeleridir. Bacak ve kol kısımlarında ultrason ve radyo frekanslar birleştirilmektedir. Böylece bacak kol bölgelerinin sıkılaştırılıp, gerginleşmesini sağlamaktadır. Karın bölgelerinde yalnızca 20 dakika uygulamayla kişilerin düz ve gergin karna sahip olunması sağlanır. Kısa zamanda mükemmel sonuçlar elde etmek mümkün olur.

Accent Prime Kimler İçin Uygundur?

Accent prime ciltte olan elastikiyetin kaybolması halinde karşılaşılan bir tedavi yöntemi haline gelmiştir. Cildin dokusunda olan elastikiyet özelliği, genellikle kişilerin yaşlanması sonucu ortaya çıktığı için bu tedavi seçeneği daha çok yaşı ilerleyen kişilerde ve bu durum sonunda vücutlarında olan belli bölgelerde sarkma, yağlanma ya da farklı görüntü bozuklukları olan kişilere uygulanmaktadır. Kısaca pürüzsüz bir görüntüye sahip olmak isteyen kişiler için en etkili seçeneklerden birisi olmuştur.

Kol ve Bacak Uygulaması;

Uyluk ve dizlerin içlerinde bulunan yağ dokuları ve hassas ciltle başa çıkılabilecek olan bir çözüm imkanı sunar. Ultrason ve radyo dalgalarını beraber kullanıp, oldukça zor olan bölgelerde hızlı ve etkili sonuçlar alınabilmektedir. Böylece kollajen lifleri uyarılır ve bacaklar inceltilip, gerginleşir. Uygulama kişilere baştan ayağa kadar enerji vermektedir.

Karın Uygulaması

Karın bölgeleri kadınların vücutlarında olan en hassas bölgelerden biridir. Hareketsiz yaşam, stres, zorlayan diyetler, gebelik ve yaş vb. etkenlerin hepsi sarkan bir karın görüntüsüne sebep olmaktadır. Cildin esnekliğinin geri kazanılmasında zorlu egzersizler işe yaramamaktadır. Accent primeyla karın bölgelerinde olan fazla yağlar yok edilerek, cilde sıklık ve esneklik kazandırır. Böylece harika sonuçlar elde edilir.

Yüz ve Çevresinde Uygulama

Kollajen liflerdne oluşan bir ağda çalışır. Böylelikle lifleri harekete geçirerek, cildin elastikiyet ve şeklini tekrardan kazandırılmasını sağlar. Ayrıca, yağ miktarını da önemli ölçüde azaltmaktadır.

Omuz Bölgesinde Uygulama

Kişiler yaşlandıkça omuzları sertliklerini yitirmektedir. Böylece aşırı derece de görünen yağlara ve kötü bir görüntüye sebep olur. Accent prime, kol ve omuz bölgesinde son derece etkili olur. Ultrasonik radyo dalgaları kullanılıp, aşırı yağları hızlı ve kolay şekilde yok ederek, kişilere pürüzsüz bir omuz imkanı sunmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.