user
Kıl Dönmesi Nerede Görülür?

Sıradaki içerik:

Kıl Dönmesi Nerede Görülür?

e
sv

Diyet Yorumları Gerçekliği

4971 okunma — 21 Şubat 2019 21:37
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Diyet yorumları genel olarak olumlu görünse de çoğu zaman olumsuz yorumlar ile karşılaşmak mümkün olmaktadır. Özellikle yapılan bazı zor diyet yöntemleri sonrasında diyet yorumları olumsuz olabilir.

Diyet Yapanların Yapmış Olduğu Yorumlar

Fazla kiloları bulunan pek çok kişi ilk zamanlar bu durumdan çok da rahatsız olmazlar. Ancak belli bir süre sonra hem aynada kendilerine baktıkları zaman hem de başka kişilerin dış görünüşüne bakarak yapmış oldukları yorumlar rahatsızlık verebilir. Daha sonra kendileri için belirledikleri diyet yöntemlerini uygularlar. Daha sonra diyet yorumları olumlu ya da olumsuz olabilir.

diyet-yorumları

diyet-yorumları

Genellikle diyet yapan kişiler öncelikle sağlıklı beslenmeleri gerektiğini daha sonra bazı egzersizlerin yapılması gerektiğini yaptıkları diyet yorumları arasında belirtirler. Ayrıca yapılan yorumlar içinde nasıl kolay kilo verildiği kesinlikle anlatılmaktadır.

Pek çok kişi farklı diyetisyenlerin vermiş olduğu diyet listesini uygularlar ve bu durum sonrası farklı yorumlar ile karşılaşmak mümkün olmaktadır. Ancak diyet yapmak isteyen kişiler her diyet yöntemi ile fazla kilolarından kurtulmaz. Bu neden ile diyet yorumları olumsuz olduğu gibi tabii olumlu yorumları da duymak mümkündür.

Farklı Diyet Yöntemleri

Zayıflamak ve fazla kilolardan kurtulmak çok zor olduğu kadar çok da kolay bir uygulamadır. Bu durumu kolay hale getirmek için kendinize uygun olan diyet yöntemini seçmelisiniz. Aksi durumda yanlış bir yöntem işlerin daha zor olmasına ve sizi mutsuz etmeye yardımcı olur. Diyet yorumları genel olarak yapılan diyet yöntemlerine göre farklı olarak değişmektedir. Bu yorumlar genel olarak olumlu yorumlardır.

diyet-yorumları

diyet-yorumları

Çoğunlukla diyet yorumları istenilen kiloya ulaşan ve daha güzel görünen kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunu yanı sıra yapmış olduğu diyet yöntemi istediği sonuçları vermez ise bir haykırış ve sitem olarak yorumlarını belirtmektir.

Genel olarak yapılan diyet yorumları sayesinde pek çok kişi diyete başlamaktadır. Yapılan en büyük yanlış da budur. Çünkü diyet listesi kişiye özel verilen bir programdır. Kulaktan dolma laflarla yapılan diyet çok büyük sorunlar doğurabilir.  Diyet listesi cinsiyet, boy, kilo ve günlük yaşamda yapılan egzersizler ile belirlenen özel durumlardır.

Her insanın metabolizması aynı hızda çalışmayabilir. Hatta kimine su içse yaradığı gibi kimi de çok sık yiyerek istediği şekilde kilo verebilir. Diyet yöntemlerini seçerken kesinlikle çok iyi araştırmalı ve diyet yorumları buna göre yapılmalı. Kilo vermeye karar verildiği zaman düzenli olarak diyeti uygulamak ve devamlı olarak spor yapmak gerekir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.