user
Burundan Beslenen Hastalar Ne Kadar Yaşar?

Sıradaki içerik:

Burundan Beslenen Hastalar Ne Kadar Yaşar?

e
sv

Bir Kadının Birden Fazla Erkekle İlişkiye Girdiği Nasıl Anlaşılır?

561 okunma — 27 Ekim 2023 10:28
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bir Kadının Birden Fazla Erkekle İlişkiye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Bir Kadının Birden Fazla Erkekle İlişkiye Girdiği Nasıl Anlaşılır?

Bir Kadının Birden Fazla Erkekle İlişkiye Girdiği Nasıl Anlaşılır Hakkındaki Makale Yazımız.

Tek eşlilik tek seçenek değil. Yeni şeyleri kabulleniyor ve keşfediyoruz. Aynı anda birden fazla romantik partnere ve cinsel ilişkiye sahip olmak tamamen sorun değil.

Yeter ki yaşam seçimlerimiz konusunda şeffaf ve açık olalım.

Öncelikle şu yanılgıdan kurtulalım: Çok eşlilik, aldatmayla aynı şey değildir . Ancak bazen insanların kafası karışıyor. Reddedilmekten ya da yargılanmaktan korktukları için kendilerine dair her şeyi göstermemeyi seçtiler.

Yeni çıkıyorsanız ve görüştüğünüz bir kız size bir şeylerin yolunda gitmediğini hissettiriyorsa, bu makale tam size göre. Bir kadının birden fazla partneri olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Çıktığınız bir kadının seçeneklerini açık tuttuğunu gösteren en yaygın tehlike işaretlerini inceleyeceğiz.

Bir Kadının Birden Fazla Partneri Olduğunu Nasıl Anlarsınız? Bu 8 İşarete Göre

Bir Kadının Birden Fazla Erkekle İlişkiye Girdiği Nasıl Anlaşılır?

1. Hala Tinder’da ise.

Sizinle ilk randevuya çıkmayı kabul ettiği anda uygulamayı silmesini beklemeyin . Ancak birbirinizi uzun bir süredir görüyorsanız (bir ay kadar diyebilirim), o zaman onun hala Tinder’da aktif olması oldukça tuhaflaşıyor .

Belki senden ayrılmayı planlıyordur. Veya seni istiyor ama aynı zamanda başka insanlarla çıkmaya devam etmek istiyor.

2. Onu yeterince sık görmüyorsanız.

İnsanlar birbirlerinden hoşlandıklarında birlikte vakit geçirmek istemeleri normaldir. Başlangıçta soğukkanlılığınızı korumaya çalışırsınız, ancak zaman geçtikçe duygular geliştirmeye başlarsınız. Haftada bir kez buluşmak artık yeterli değil.

Daha kesin olmak gerekirse, tek eşli bir ilişki içindeyseniz bu yeterli değildir. Birden fazla seks partneriniz varsa bu anlaşılabilir bir durumdur. Tüm ortaklara haftada bir randevu verilir.

Ama cidden, eğer bir veya iki ay sonra bile sizi bundan daha sık görme isteği göstermiyorsa, o zaman bazı sorular sormanın zamanı gelmiştir.

3. Sizi çevresiyle tanıştırmıyorsa.

 

Bir kadının birden fazla partneri olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Bir süredir birbirinizi görüyorsunuz ama onun yalnızca en iyi arkadaşıyla tanıştınız. Daha fazla arkadaşı olmadığından değil… aslında gerçekten arkadaş canlısı ve birçok insanı tanıyor.

Ancak hiçbiriyle tanışamazsınız. Bırakın aile üyelerini veya iş arkadaşlarını, sizi diğer arkadaşlarıyla bile tanıştırmıyor.

Üçüncü buluşmadan sonra yeni bir erkekle tanıştırması gerektiğini söylemiyorum . Ancak, üzerinden iki aydan fazla zaman geçtiyse ve onun yakınlarının kim olduğu hakkında hiçbir fikriniz yoksa, büyük ihtimalle onların da sizin hakkınızda hiçbir fikri yoktur.

Bu da onun çıktığı tek kişinin sen olmadığın anlamına gelebilir.

4. Gelecek hakkında asla konuşmazsa.

Romantik bir ilişki doğru yönde geliştiğinde, partnerler gelecek planlarının konusunu genellikle çıktıktan sonraki ilk altı ay içinde gündeme getirirler.

Eğer o kişiye karşı güçlü hisler yakalamaya başlarsanız ve her şey yolunda gidiyorsa elbette birlikte geleceğinizi hayal etmeye başlarsınız. Bu, bir ay çıktıktan sonra düğün ve çocuk isimleri hakkında konuşacağınız anlamına gelmez.

Ancak 16 yaşında değilseniz ve hala lisede değilseniz, birkaç ay sonra uzun vadeli bağlılıktan bahsetmeye başlayacaksınız.

Gelecekten hiç bahsetmiyorsa ve ikiniz için olası planlardan hiç bahsetmiyorsa, bu, diğer insanların da denklemde olduğu anlamına gelebilir. İlişkinizin geleceğinden emin değil çünkü onun da aklında başka insanlar var.

5. Yavaştan gitmek istediğini söylüyorsa.

Bu, sıklıkla gözden kaçırma eğiliminde olduğumuz bir tehlike işaretidir. Yavaştan almak istediğini söyledi. Bakalım bu iş nereye gidecek.

Herhangi bir konuda acele etmek istemiyorsanız sorun değil. Ancak birkaç ay sonra hala taahhütte bulunmak istemiyor ve “yavaştan gitmek” istiyorsa, işleri netleştirmenin zamanı gelmiştir.

Çok aşklı ilişkiler insanların cesur ve dürüst olmasını gerektirir ki bu kolay değildir. Birden fazla partnerle çıkmak istediğinizi açıkça söylerseniz, çıkmaya çalıştığınız tüm kişiler tarafından reddedilebilirsiniz. Bu yüzden insanlar çoğu zaman gerçekleri çarpıtmayı ve “bakalım bu iş nereye varacak” gibi bahanelerle yola çıkmayı tercih ediyorlar.

Bu, bağlılıktan kaçmak için yeterlidir ve bu size, bu konuda aslında açık olmadan, aynı anda birden fazla kişiyle deneme alanı sağlar çünkü kararlı bir ilişki içinde değilseniz, size hayatıyla ilgili her şeyi anlatmak zorunda değildir. , Sağ?

6. Diğer erkekleri kontrol ediyorsa.

Onunla yalnız kaldığında her şey harika. Ama dışarı çıkıp başka insanlarla tanıştığınızda farklı bir izlenim bırakıyor.

Etrafında başka insanlar, özellikle de erkekler varken, sana hiç odaklanmamış gibi görünüyor. Onu diğer erkeklere bakarken ve çoğu zaman onlarla flört ederken yakalarsınız.

Sadece arkadaşça davrandığını söylüyor ama bir şeylerin olduğunu görüyorsunuz.

Eğer kızınızın gözleri sürekli geziniyorsa, bu onun bir aldatıcı olabileceğine dair önemli bir uyarı işaretidir .

7. Seks hayatınız istediğiniz gibi değilse.

Yeni biriyle çıkmaya başladığınızda gözlerinizi ve ellerinizi ondan ayırmanız zordur. Seks dürtünüz zirvede .

Ondan etkileniyorsun ve her zaman seks yapma havasındasın ama o senin enerjine karşılık vermiyor. Cinsel aktiviteniz olmasını istediğiniz kadar yoğun değil. Daha da tuhafı çünkü seksi sevdiğini iddia ediyordu.

Belki de seksi gerçekten seviyordur. Bunu o kadar çok seviyor ki daha fazla cinsel partnere sahip olmayı seçiyor ve bu yüzden yalnızca size odaklanamıyor.

Daha fazla partner, daha fazla orgazm. Daha fazla orgazm, daha mutlu bir yaşam. Onu kim suçlayabilir?

8. Gizli Biriyse.

Sana telefonunun şifresini vermesi gerektiğini söylemiyorum ama telefonunu aşırı koruyorsa ve senden saklıyorsa, bu arkandan bir şeyler döndüğünün göstergesidir.

Telefonu her zaman sessizde mi ve bildirimler kapalı mı? Başkalarıyla çıkıyorsa muhtemelen sürekli kısa mesaj alıyor ve sizin bunu fark etmenizi istemiyor.

Bir başka tehlike işareti de sosyal medya hesaplarının gizlenmesidir. Haftalarca çıktıktan sonra sizi sosyal medyasına eklemiyorsa, bu muhtemelen onun hakkındaki tüm ayrıntıları bilmenizi istemediği anlamına gelir. Bir şeyler saklıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.