user
Boğa Burcu Anneleri ve Bebekleri

Sıradaki içerik:

Boğa Burcu Anneleri ve Bebekleri

e
sv

İkizler Burcu Anneleri ve Bebekleri

674 okunma — 07 Mayıs 2013 19:36
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İkizler Burcu Anneleri ve Bebekleri

İkizler burcunda doğan anneler oldukça enerjik, çok konuşkan, içleri kıpır kıpır olan kişilerdir. Çevrelerindeki olayları iyi analiz eden bu kişiler çocuklarına karşı da oldukça anlayışlı olacaktır.

İkizler burcu anneleri genellikle pratik zekâlı olduklarında çocuklarından da zekâlarını kullanmalarını isteyecek, farklı durumlar için farklı tepkiler geliştirmelerini ve olayları doğru analiz etmelerini bekleyeceklerdir. Genellikle yeniliklere açık olduklarından çocuklarının yenilikçi yaklaşımlarını hoşgörü ile karşılayacaklardır.

İkizler burcu doğum konusunda iç dünyasında biraz stres ve huzursuzluk yaşayacaktır. Genellikle zaten duyguları da oldukça değişken olan ikizler burcu kadını bazen gülecek, bazen de durup dururken hüzünlenecek, ağlayacaktır. Sevdiği kişiden destek görmesi oldukça önemlidir.

İkizler burcu hamileliği biraz stresli bir süreç olacaktır. Ancak çocuk doğduktan sonra çocuğun büyümesinde geliştirdiği pratik yöntemler sayesinde ikizler annesi çocuğunu keyifle büyütecektir.

İkizler burcu bebekler ise yerinde duramayan oldukça enerjik ve sosyal bebeklerdir. Bazen çok huzursuz olan bu bebekler bazen de çok sakin davranacaklardır.

Her zaman yeni şeyler öğrenmeye açık olan bu bebekleri mutlu etmek onların farklı beklentilerine cevap vermekle mümkün olabilir.

Zekâ oyunlarından oldukça fazla hoşlanacak size cevaplamakta zorlanacağınız sorular sormak onlara keyif verecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.