user
Oğlak Burcu Anneleri ve Bebekleri

Sıradaki içerik:

Oğlak Burcu Anneleri ve Bebekleri

e
sv

Terazi Burcu Anneleri ve Bebekleri

122 okunma — 07 Mayıs 2013 19:49
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Terazi Burcu Anneleri ve Bebekleri

Terazi burcu anneleri oldukça anlayışlı, sevecen annelerdir. Kibar oldukları kadar da estetiğe meraklıdır. Genellikle sevgi ve uyum onlar için oldukça önemlidir. Bu nedenle çocuklarına da fazlasıyla sevgi gösterir, onları özenerek yetiştirirler.

Her zaman çocuklarının arkasında oldukları mesajını veren bu anneler evde, tüm ailede huzur ve birliğin sağlanması anlamında oldukça gayretlidir.

Terazi burcu doğum konusunda oldukça fazla sıkıntı yaşasa bile bunu çok fazla yansıtmayacak, olumlu yönlere kanalize olacaktır.

Terazi burcu hamileliği genellikle tatlı bir bekleyiş gibidir. Mutlaka bazı sıkıntılar ve korkular yaşanacaktır ancak eşinin de desteğini alan terazi kadını sorunların üstesinden gelmek konusunda başarılı olacaktır.

Terazi burcu bebekleri genellikle sakin, sessiz, problemsiz, uyumlu bebeklerdir. Genellikle ne istediklerine erken yaşta karar veren, estetiğe oldukça önem veren doğal bir güzellikleri olan çocuklardır. Büyüdüklerinde ailelerinde uyum onlar için önemlidir. Akrabaları ve aile bireyleri ile uyumlu bir şekilde geçinirler.

Genellikle eleştirilerden hoşlanmaz ve ters tepki verirler. Ancak sevgi ile söylenmiş sözlere kulak kabartırlar. Birçok kişi için hoşgörülü davranırlar, oldukça insancıl olan terazi burcu çocukları genellikle kararsız kaldıkları konular çok olduğu için karar vermek konusunda desteğe ihtiyaç duyarlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.