user
Koç Burcu Anneleri ve Bebekleri

Sıradaki içerik:

Koç Burcu Anneleri ve Bebekleri

e
sv

Kova Burcu Anneleri ve Bebekleri

130 okunma — 07 Mayıs 2013 19:41
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Kova Burcu Anneleri ve Bebekleri

Kova Burcu genellikle özgürlüğüne düşkün, isyankâr, kurallardan hoşlanmayan, eleştirel kişilerdir. Kova burcu anneleri de bu özellikleri barındırır.

Genellikle idealist bir bakış açısı geliştirmeye çalışan kova anneler normal geleneksel annelerden farklıdır ve kuralların içerisine hapsedilmekten hoşlanmaz. Bu onun sorumluluk sahibi olmadığı anlamına da gelmez.

Çocuklarını mutlaka dinler. Ama çocuklarının kendi sorgulama yeteneğini geliştirmesini ister.Dolayısıyla akıl vermez. Sorgulamaya yöneltir. Bunun sonucunda çocuğun kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmesini amaçlar.

Kova burcu hamileliği diğer burçların hamileliği gibi biraz stresli geçecektir. Ama koca burcu kadını genellikle birçok konuda mantığına ve pratik zekasına güvendiği için bu süreci yine kendi istediklerini yaparak geçirecek, olabildiğince hayattan ve durumundan keyif almaya çalışacaktır. Sabırsızlıkla bebeğinin doğumunu bekleyecektir.

Kova burcu doğum olgusunu normal bir süreç olarak karşılayacak, sorumlu davranacaktır. Ancak kesinlikle klasik bir anne olmayacak, kendi ürettiği pratik tedbirlerle çocuğunu büyütmek isteyecektir.

Kova burcu bebekler oldukça huysuz olabilir. Ama bu her zaman huysuz olacakları anlamına gelmez. Bazen de oldukça uysal da görünebilir.

Genellikle büyüdükçe kendi kurallarını oluşturan ve kurallarından kimseye bahsetmekten hoşlanmayan bu çocuklar dahi olma yolunda ilerlemek isteyeceklerdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

avatar
avatar