user
Terazi Burcu Anneleri ve Bebekleri

Sıradaki içerik:

Terazi Burcu Anneleri ve Bebekleri

e
sv

Yay Burcu Anneleri ve Bebekleri

147 okunma — 07 Mayıs 2013 19:50
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yay Burcu Anneleri ve Bebekleri

Yay burcunda doğan anneler de yay burcunda doğan bebekler de neşeli, özgürlüğüne düşkün, meraklı, iyimser ve sempatik olurlar.

21 Kasım-22 Aralık tarihinde doğan bu burcun kadınları uyumlu, eğlenmeyi seven, bağımsızlığına fazlasıyla düşkün kişilerdir. Hayattan keyif almasını bilirler. Ateş grubunda oldukları için eğlenceye de fazlasıyla düşkün olan hareketli insanlardır.

Yay burcu hamileliği genellikle yay burcu kadını tarafından sükûnetle karşılanmaz. Belki dış dünyaya birçok şeyi belli etmek istemez. Ama kendi iç dünyasında yoğun bir stres ve kaygı yaşayacaktır.

Yay burcu doğum esnasında da panik olacaktır. Doğumdan sonra bebeğin sağlığı, nasıl büyüyeceği gibi konularda genellikle kaygıları olan bu burç kadını zaman ilerledikçe daha sakin olmaya başlar.

Çocuğuna disiplin kurma konusunda kendini yeterli hissetmeyebilir. Ama yay burcu anneleri her ne olursa olsun çocuğunun yanında olacaktır. Ona bir arkadaş gibi davranacak ve kesinlikle hiçbir şekilde yargılamayacaktır. Herhangi bir sorunla karşısına gelen çocuğunu dikkatli bir şekilde dinleyecek ve çözüm önerilerini sunarken bir arkadaş gibi konuşacaktır.

Çocuğunun eğitimini önemseyecek, iyi bir dil eğitimi alması için uzak ülkelere gitmesini teşvik edecektir. Yay burcu kadını yeniliklere açıktır.

Yay burcu bebekleri de kesinlikle bol enerjili, pozitif bebekler olacaktır. Büyüdükçe öğrenmeye daha açık ve meraklı olan bu bebeklerin çevrelerini keşfetmeleri için onlara destek olmanız ve özgürlüklerini kısıtlamamanız gerekiyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.