user
Kova Burcu Anneleri ve Bebekleri

Sıradaki içerik:

Kova Burcu Anneleri ve Bebekleri

e
sv

Oğlak Burcu Anneleri ve Bebekleri

532 okunma — 07 Mayıs 2013 19:44
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Oğlak Burcu Anneleri ve Bebekleri

Oğlak burcu genellikle sabrın ve disiplinin simgesi olduğu için Oğlak burcu anneler de sabırlı ve disiplinli annelerdir.

Saygıyı oldukça önemseyen Oğlak burcunda doğan kadınlar, diğer anneler gibi çocuklarını çok sevecek ve çok koruyacaklardır. Ama şımarmamaları ve sorumluluk bilinci kazanmaları için de ellerinden geleni yapacaklardır. Bazen aşırı koruyucu olabilirler ama uyarıldıkları zaman kendilerini sorgulayabilen kişilerdir.

Oğlak burcu doğum konusunda da sabırlı ve özenlidir. Doğum yapmaktan her anne gibi korkan Oğlak anneleri, genellikle tedbirli, sakin ve zamana bırakır yapıda kişilerdir. Sıkıntılara sabırla katlanmayı öğrendikleri için Oğlak burcu hamileliği genellikle sabır ve heyecanla geçen bir süreç olacaktır.

Oğlaklar çocuklarına çok düşkün olacakları için onlar için katlanılan acıları önemsemeyecek hatta seve seve hamilelikle ilgili tüm sorumluluklarını yerine getireceklerdir.

Oğlak burcu bebekler de genellikle azimli ama içe dönük çocuklar olur. Okulda başarıyı oldukça önemseyen oğlak burcu çocukları büyüdükçe daha çok plan yapma ve hedeflerine ulaşmak için fazla çaba sarf etme eğilimindedir. Bazen çevrelerinde gelişen birçok olayı görmeksizin kendini derslerine verecek olan oğlak çocuklarının sosyal yönünü geliştirmesi için biraz zamana ihtiyacı vardır.

Genellikle yaşı ilerledikçe neşesi artan bu burcun çocuklarının küçük yaşta iken tek sözcük söylemeden geçirdikleri sosyal ortamların sayısı oldukça fazladır. Ancak yaşları ilerledikçe sizvri zekaları sayesinde toplumda lider konuma gelirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.