user
Hamilelikte Güzel Kalmak İçin

Sıradaki içerik:

Hamilelikte Güzel Kalmak İçin

e
sv

Pırlantada Zen Günleri Başladı!

375 okunma — 18 Temmuz 2018 11:49
avatar

Hamilelikte

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Milyonlarca yıl toprak altında varlığını ve oluşumunu sürdüren elmaslar, insanlar tarafından çıkarılıp keşfedilince dünya üzerinde adeta bir devrim yaşandı çünkü çok sertti ve işlemesi çok zordu. Anlam yüklemek de bir o kadar zorluydu onlar için.

Lanetleyen de oldu, gücünün sembolü haline getiren de oldu. Ancak su götürmez bir gerçek var ki elmaslar her zaman zenginliğin işareti olmuştur. Toprağın derinliklerinde milyonlarca yılda, ısı ve yüksek basınçla oluşan ham elmaslar, sonraları ustalar tarafından işlenerek o eşsiz zarafetiyle ışıldayan pırlanta taşları oluşturdu ve günümüze kadar böylece süregeldi.

Herkes için oldukça hoş bir hediye, bir koleksiyon parçası olan pırlanta taşlar, özellikle tektaş yüzük olarak hemen hemen her kadının parmağında sergileniyor. En çok tercih edilen model olan pırlanta tektaş yüzükler neredeyse her evlilik teklifinin olmazla olmaz yardımcısı konumunda.

Tektaş pırlanta yüzüklerin dışında pırlanta taşlı kolyeler, küpeler ve bileklikler de sıkça tercih ediliyor. Bu kadar fazla talebin olduğu pırlantalı takıların fiyatları da diğer takılara göre biraz daha yüksek ancak bu farkı bir süreliğine de aradan kaldıracak olan Pırlantada Zen Günleri başladı.

Kardan Adam Kolyepırlanta Kolyepırlanta Kolye

Pırlanta KolyeTektaşsafir küpe

Mezun olacaksınız, elbisenizi beğendiniz ve çantayı da hallettiniz. Ayakkabılar, onlar da tamam. Saçlar ise kuaförünüzün ellerine emanet ancak bir eksik var.

Ne takacaksınız? Elbisenizle uyumlu, zarafetiyle göz kamaştıracak, naif duruşuyla herkesi etkileyecek, pırıltısıyla görenleri adeta büyüleyecek olan pırlanta bir kolye mesela. Ya da göz alıcı güzelliğiyle dikkatleri hemen üzerine çekecek muhteşem bir pırlanta küpe. Belki de her ikisi birden…

İhtiyacınız olan her pırlanta takı, binlerce farklı çeşit ve modelde her zevke göre ve her bütçeye uygun fiyatlarla sizleri Zen Pırlanta’da bekliyor. 2-22 Temmuz tarihleri arasındaki büyük kampanyayla, sektörün birinci firması olan, ihracat şampiyonu ve tek Türk Forevermarks Yetkili Mücevhercisi olan Zen Pırlanta, sizleri sadece %79’ları gören indirimlerle değil, 2500 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerli Pırlanta Saatli Kolye hediyesi ile sizleri bekliyor.

Güvenilir alışverişin adresi Zen Pırlanta.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.